KosárbaKosárba0 0 Ft
Az Ön kosara még üres!
Tegye a kívánt termékeket a kosarába!
Állásajánlat

-Kereskedelmi ügyintéző irodaszer kereskedésbe

Főbb feladatok, munkák:

·  Meglévő ügyfelek szakszerű, pontos tájékoztatása telefonon és e-mailen keresztül;

·   Vevői megrendelések feldolgozása, nyomon követése, adminisztrálása,

·   Megrendelt termékek összekészítése, bizonylatolása,

·  Felmerült panaszok, reklamációk, kezelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

·  MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;

·  Lényegre törő, meggyőző kommunikáció;

·  Stressz tűrő képesség;

·  Középfokú végzettség;

·  Legyél csapatjátékos;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·  Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

·  Versenyképes fizetés;

·   Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Gödöllő, Gábor Áron u. 2-10.

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címen: arkus@arkus2000.h

-Raktáros-készletgazdálkodói feladatok ellátására

áruátvétel
bevételezés
árazás, komissiózás
teljes munkaidőben: 8-16:30 óráig

Számítógépes gyakorlattal rendelkezik

Fényképes szakmai önéletrajzot, pontos elérhetőséggel és fizetési igény megjelöléssel, arkus@arkus2000.hu címre kérünk.